Guidance for the inclusion of students with Special Educational Needs for online learning

Susanna Männik, 3. aasta psühholoogiatudeng Inglismaal, kel on käsil praktika-aasta University College London ülikooli haridusinstituudis, jagab ingliskeelset juhendit õpetajatele ja haridusspetsialistidele, kes õpetavad hariduslike erivajadustega õpilasi. Juhend on koostatud koostöös European Association for Research on Learning and Instruction (EARLI) erihuvigrupi SIG15-ga (hariduslikele erivajadustele keskenduv grupp) ning võiks olla väärtuslikuks abimaterjaliks praegusel ajal, kus ka hariduslike erivajadustega õppijad peavad kohanema veebipõhise õppetöö korraldusega. Käesolevast juhendist võib leida teadustöödel põhinevad nõuanded, et kindlustada hariduslike erivajadustega lastele võimalus realiseerida oma täispotentsiaal ka veebipõhise kontaktõppe ajal.