Hariduslike erivajadustega õpilaste õppevara arendamine

-+
Esileht » Uudised

Raamat "Kiindumushäirega laps. Praktilise teraapia käsiraamat"

MTÜ Igale Lapsele Pere tõlkis ja andis välja Taani kliinilise psühholoogi Niels Peter Rygaardi raamatu "Kiindumushäirega laps.Praktilise teraapia käsiraamat".
Raamat on mõeldud asenduskodude töötajatele, sotsiaal- ja lastekaitsetöötajatele, kasuvanematele, pedagoogidele ja kõikidele inimestele, kes puutuvad kokku vanemliku hoolitsuseta jäänud lastega.
Raamatu autor Niels Peter Rygaard (1952) on rahvusvaheliselt tunnustatud psühholoog ja terapeut, Taani Psühholoogide Assotsiatsiooni liige ning litsenseeritud nõustaja lapse arengupsühholoogia küsimustes. Ta on vanemliku hooleta laste hooldajatele mõeldud Euroopa Liidu haridusprogrammide algataja, autor ja kaasarendaja, samuti mittetulundusorganisatsiooni http://www.fairstartglobal.com/ asutaja.

Niels P. Rygaardi käesolev raamat (esmatrükk 2006. a) on seni ilmunud kümnes erinevas keeles ja äratanud maailmas suurt tähelepanu. Eestikeelne väljaanne on Balti riikides esimene selleteemaline professionaali kirjutatud käsiraamat.

Niels Peter Rygaard: "Kui sa tahad aidata varakult hüljatud ja hooletusse jäetud last, pead töötama nagu buldooser, aga ingli tiibadega."

MTÜ Igale Lapsele Pere juhataja Jane Snaith: "Kui tänu Rygaardi käsiraamatule saab kasvõi üks kiindumushäirega laps oma olukorras paremat abi ja toetust, on meie ülesanne täidetud.  Iga laps on Eestimaa suur väärtus."

Raamatut on võimalik tellida MTÜ Igale Lapsele Pere kodulehelt:
http://www.kasupered.ee/ hinnaga 25 eurot, lisandub postikulu